Optima Personal - Praca dla opiekunek osób starszych

Szybki Kontakt

Szczegóły pod numerami telefonów:

+48 734 427 734 / +48 600 880 023

Kliknij i wypełnij krótki formularz!

Co oferujemy

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, w związku z czym sprawdzoną i bezpieczną.

Podejmując współpracę z nami mają Państwo pewność rzetelnego, profesjonalnego podejścia, wsparcia oraz zainteresowania z naszej strony.

Jesteśmy członkiem elitarnej Sekcji Agencji Opieki (SAO) w ramach Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ), która jest gwarantem profesjonalizmu orzez przejrzystości funkcjonowania.

Wynagrodzenie zależne od poziomu doświadczenia oraz stopnia znajomości j.niemieckiego.

Zapraszamy Państwa do składania aplikacji.

Czas pobytu: standardowo 6 tygodni – 2 miesiące (lub dłużej)

Twój zakres obowiązków

  • opieka nad osobą starszą
  • zajęcia lub gry aktywujące seniora/seniorkę
  • asystowanie przy czynnościach sprawiających trudności
  • zakupy, gotowanie, pranie i prasowanie

Nasze wymagania

  • minimum komunikatywana znajomość języka niemieckiego
  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy przy opiece nad osobami starszymi (również w Polsce)
  • empatia, cierpliwość oraz życzliwość wobec seniorów
  • prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • legalne zatrudnienie w oparciu o bieżące wymogi prawne
  • własny pokój, w pełni umeblowany, TV oraz internet
  • pokrywamy koszty przejazdów
  • zapewnione zakwaterowanie oraz wyżywienie
  • indywidualne podejście do każdego pracownika
  • wsparcie telefoniczne zarówno pod względem językowym jak i fachowym w kwestiach opieki
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych kwalifikacji

Zapewniamy

  • Legalne, stabilne, długoterminowe zatrudnienie
  • Ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech na czas wyjazdu
  • Ubezpieczenie zdrowotne w Polsce przez cały rok
  • Wysokie składki ZUS
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i poziomu znajomości języka niemieckiego
  • Terminowe wypłaty
  • Szeroki wybór sprawdzonych ofert pracy
  • Indywidualne podejście do wymagań każdego pracownika
  • Elastyczne terminy wyjazdów
  • Zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
  • Zapewniamy bezpłatne przejazdy komfortowymi,
    licencjonowanymi busami (z adresu na adres)

Sprechen Sie
Deutsch?

Optima Personal oferuje możliwość wzięcia udziału w organizowanych cyklicznie kursach języka niemieckiego (także od podstaw) dedykowanych osobom chcącym podjąć pracę w charakterze opiekunki osób starszych.

Uczestnicy kursu zapoznają sie ze słownictwem, zwrotami, umożliwiającymi swobodną konwersację z podopiecznymi, ich rodzinami, pielęgniarkami, lekarzami czyli osobami, z którymi będą miały kontakt podczas pracy w Niemczech.

EFEKTYWNE GRUPY SZKOLENIOWE 3-5 OS.

PO ODBYCIU KURSU ZAPEWNIAMY PRACĘ!

KURSY ODBYWAJĄ SIĘ W JELENIEJ GÓRZE / LUBINIE / WARSZAWIE.

Kontakt

Optima Personal sp. z o.o. sp.k.
ul. Armii Krajowej 28B
59-300 Lubin

NIP 692 250 69 17
REGON 02247107600000
KRS 0000519407

Biuro Rekrutacyjne
Plac Kardynała Wyszyńskiego 54/4
58-500 Jelenia Góra

+48 734 427 734
+48 600 880 023
info@optimapersonal.eu